Фінансова зустріч G20 призупинила падіння криптовалютного ринку

168
rucrypto.com
Біткойн почав дорожчати після 6-тижневого падіння

У понеділок, 19 березня, курс біткойна, найпопулярнішої у світі криптовалюти, зріс вперше за останні шість тижнів.

Уранці в Гонконзі біткойн торгувався по $8235 за токен, що на 12% вище за мінімальне значення на минулих вихідних.

Etherium и Ripple
cointelegraph.com

Etherium і Ripple, що доповнюють «велику трійку» криптовалют, також подорожчали. За даними CoinMarketCap, за останню добу (на 13:00 за київським часом) курс ефіру зріс на 3,2% ($527 за монету), а ріппла – на 7,8% ($0,65).

Хороші новини для криптоінвесторів збіглися зі стартом 2-денної зустрічі міністрів фінансів і керівників центробанків країн «Великої двадцятки» (G20) в столиці Аргентини Буенос-Айресі.

Ця зустріч стане історичною, оскільки на рівні G20 вперше обговорюватимуть криптовалюту. Нагадаємо, що ініціатором обговорення токенов серед світових лідерів виступила Франція.

Представники 20 найбільших економік світу мають намір узгодити інструменти регулювання криптовалюти, яка може використовуватися для відмивання грошей, ухилення від сплати податків і фінансування злочинності.

Криптоінвестору на замітку: 6 ознак афери на ICO

Більшість членів G20 не проти впровадження біткойна та інших криптовалют у національні фінансові системи. При цьому вони внесли або розробляють зміни в свої законодавства для регулювання й оподаткування операцій з токенами.

Прихильниками різних варіантів впровадження криптовалюти в економіку можна назвати Аргентину, Японію, Південну Корею, країни Євросоюзу, в тому числі Італію, Францію й Німеччину, а також Туреччину, Росію, Канаду, Індонезію, Мексику, Саудівську Аравію і ПАР.

Австралія, Індія і Великобританія ще остаточно не визначилися зі своїм ставленням до криптовалюти. Водночас Китай, Бразилія і США оголосили ICO поза законом. Далі всіх пішов Пекін, який заборонив навіть торгувати токенами.

Очікується, що G20 не зважиться повністю забороняти токени, але розробить суворіші правила для ICO.

Як ми писали раніше, Білорусь офіційно визнала криптовалюту.

А хакери вкрали десяту частину всіх вкладень у криптовалюту.

 

Джерела: Bloomberg, G20 Argentina, Coingape
Поділитися: