«Фармак» освоює ринки Південно-Східної Азії

187
farmak.ua
Препарат лідера української фармацевтики вже продається в Австралії

У 2017 році компанія «Фармак», найбільший український виробник фармацевтичних препаратів, розпочала продаж одного з лікарських засобів в Австралії і планує зареєструвати його в інших країнах Південно-Східної Азії.

Про це директор компанії з розвитку Олег Сяркевич повідомив агентству «Інтерфакс-Україна».

«Фармак» також має намір поставляти свою продукцію і до Європейського Союзу.

«Звісно, ми рухаємося до ринків Європейського Союзу та інших ринків. У 2017 році ми вивели препарат на ринок Австралії. Зараз разом з австралійським партнером розглядаємо можливість реєстрації препарату на ринках Південно-Східної Азії – у Південній Кореї, на Тайвані, в Новій Зеландії, Індонезії», – зазначив Олег Сяркевич.

За його словами, для виходу на більшість зарубіжних ринків українські препарати мають проходити процес локалізації.

«Усе залежить від країни і рівня розвитку фармпромисловості. До уваги треба брати регіон або країну в регіоні, де шляхом локалізації виробництва препаратів можлива експансія на прилеглі ринки. Локалізувавши виробництво у В’єтнамі, можна виходити на інші ринки Південно-Східної Азії», – пояснив Сяркевич.

Лікувальні інновації: три вдалих медичних стартапа

За його словами, «Фармак» розглядає можливість контрактного виробництва своїх препаратів на спеціалізованих зарубіжних підприємствах.

«Ми вивчаємо майданчики, які спеціалізуються на контрактне виробництво. В Україні сьогодні немає так званих чистих ефективних контрактних виробників. А на Заході й у світі є дуже чіткий розподіл сегментів роботи: деякі компанії вибирають для себе сегмент чистого контрактного виробництва, і вони суперефективні», – розповів директор з розвитку фірми «Фармак».

Крім цього, компанія використовує міжнародне співробітництво для розробки нових препаратів.

Одним з успішних прикладів такої співпраці став запуск на український ринок препарату аналогового інсуліну «Інсулін-Гларгін» під торговою назвою «Айлар». Над цим проектом «Фармак» спільно з індійською біотехнологічною компанією «Biocon» працював близько п’яти років.

Як ми писали раніше, український медичний стартап Cardiomo, що виробляє кардіомонітори, за рік подорожчав до $3 млн.

Венчурний фонд AVentures Capital вклав $500 тис. у київську компанію Bookimed, яка надає послуги з підбору та організації лікування за кордоном.

 

Джерело: Інтерфакс-Україна
Поділитися: