Facebook звинуватили в заохоченні секс-послуг у соцмережі

394
K.Fund Media
Компанія знала про залучення неповнолітніх у секс-бізнес, але нічого не зробила, вважає позивачка

Американська корпорація Facebook, найбільша соціальна мережа у світі, отримала позов за звинуваченням у заохоченні торгівлі сексуальними послугами на своїй платформі, повідомив Reuters.

Позивачка, дівчина з Техасу із псевдонімом Джейн Доу, стверджує, що в 2012 році в 15-річному віці її побив і зґвалтував «френд» по Facebook. Вони почали спілкуватися в соцмережі, тому що він знав її друзів у реалі.

До відповідальності: акціонери подали до суду на Facebook за обвал акцій

Одного разу після сварки Доу зі своєю матір’ю «друг» запропонував втішити її і забрав з дому. Однак замість підтримки він побив і зґвалтував дівчину, а потім зробив фотографії та виклав на Backpage.com – сайт оголошень, нещодавно заблокований через рекламу секс-послуг.

Як заявила позивачка, Facebook недостатньо перевіряє особистість своїх користувачів, тому вона й подумати не могла, що в соцмережі орудують сутенери. Вона впевнена: у Facebook знали, що неповнолітніх втягують у секс-торгівлю з допомогою соцмережі, але нічого не зробили, щоб запобігти цьому.

Крім Facebook, другим обвинуваченим у справі є ресурс Backpage.com, який закрили раніше цього року. У рамках розслідування Міністерства юстиції США встановило, що ресурс використовували для реклами секс-бізнесу.

Як ми вже писали, на Facebook подала до суду екс-модератор контенту за моральну шкоду і ПТСР.

Адміністратори фанатських сторінок Facebook відповідальні за захист даних.

Поділитися: