Facebook змінює стрічку новин на користь контенту друзів

300
rogermontgomery.com
Соцмережа обмежить охоплення постів компаній, брендів і ЗМІ

Найбільша у світі соціальна мережа Facebook оголосила про зміни, які стосуватимуться ранжирування постів у стрічці новин. Тепер користувачі бачитимуть у топі своєї стрічки більше повідомлень від друзів і рідних.

Про це повідомив засновник соцмережі Марк Цукерберг.

Гендиректор Facebook зазначив, що останнім часом публічний контент (повідомлення від компаній, брендів і ЗМІ) переважає над постами, які сприяють активному спілкуванню між людьми.

За словами Цукерберга, ця тенденція віддаляє соцмережу від її первинної місії – допомагати користувачам залишатися на зв’язку з рідними та близькими людьми.

Більше того, Facebook провела власне дослідження, яке показало, що використання соцмереж для спілкування з близькими сприяє нашому благополуччю.

Коли гроші дорожчі за імідж: топ-4 невдач IT-гігантів у 2017-м

Тому відтепер у процесі ранжирування контенту в стрічці новин перевага надаватиметься постам друзів користувача і публікаціям, що викликали активну дискусію.

Зміни мають допомогти людям менше часу проводити в Facebook і витрачати його з користю, додав Цукерберг.

При цьому адміністрація соцмережі залишила користувачам одну «лазівку» для улюблених сторінок.

 

Facebook page
kfund-media.com

Щоб постійно залишатися на зв’язку з K.Fund Media і бачити наші повідомлення в топі своєї стрічки, вам слід зайти на нашу сторінку в Facebook, клікнути на кнопку «Відстежується», а потім у випадаючому меню поставити галочку навпроти «Бачити на початку».

Як ми писали раніше 14 грудня минулого року Facebook офіційно оголосила, що підвищує пріоритет відеосюжетів у стрічці новин користувача.

Крім того, Facebook повідомила про впровадження нового інструменту для боротьби із фейковими новинами.

 

Джерело: Facebook
Поділитися: