Facebook збільшить кількість відео в стрічці новин

158
tubefilter.com
А з 2018-го у соцмережі з'явиться і реклама перед користувацьким відео

У четвер, 14 грудня, найбільша соціальна мережа планети Facebook офіційно оголосила, що підвищує пріоритет відеосюжетів у стрічці новин користувача. Головна мета нової політики – посилити конкуренцію з YouTube, відеосервісом від Google.

Алгоритми побудови стрічки новин (Facebook News Feed) постійно змінюються. Політика ранжирування визначає, що саме в першу чергу побачать 2,1 млрд користувачів: які пости від друзів, сторінок і спільнот. Згідно з правилами 2016 року на першому місці з’являються повідомлення від друзів і сім’ї користувача.

У 2017 році Facebook приділив багато уваги відеоскладовій. У серпні було створено відеосервіс Watch.

Зараз тут транслюються сюжети і шоу від компаній Vox і Discovery Communications Inc, однак надалі до відеострічки включатимуть і користувацькі ролики. Таким чином, Watch стає прямим конкурентом YouTube.

Як YouTube, Snapchat і Facebook керують нашою увагою

Після оновлення у стрічці новин демонструється відео з огляду на результати попередніх переглядів, сторінок, на які підписаний користувач, та історії пошуку. Крім того, подивившись один із випусків шоу, користувач побачить і наступний.

Також Facebook офіційно заборонив демонстрацію реклами всередині відео тривалістю менше трьох хвилин. Це означає, що виробники відеоконтенту почнуть публікувати довші ролики.

З 2018 року Facebook почне тестування реклами перед початком відео у відеосервісі Watch.

З листопада соцмережа дала змогу відправляти рекламу в Messenger.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: