Facebook запустив сервіс розміщення вакансій і резюме Facebook Jobs

667
techcrunch.com
Функція вже доступна в більше ніж 40 країнах світу, але не в Україні

Користувачі Facebook тепер можуть знаходити не лише друзів, а й роботу. Найбільша у світі соціальна мережа запустила інструмент Facebook Jobs, за допомогою якого роботодавці можуть розміщувати оголошення про відкриті вакансії, а претенденти – шукати і безпосередньо відгукуватися на пропозиції, що зацікавили.

Компанії можуть створювати та публікувати вакансії у вкладці Jobs на своїх сторінках, у Facebook Marketplace, і просувати їх за допомогою реклами. Кандидатам необхідно заповнити відповідну заявку – вся інформація про досвід роботи та інші дані пошукача буде автоматично додано з профілю.

Потенційні роботодавці можуть бачити тільки відкриту інформацію в профілі кандидатів, уточнює Facebook.

Дізнайтеся, чому співробітники Facebook відмовляються від інтернету

Користувачі Facebook можуть шукати роботу за фільтрами – місце розташування, зарплата, зайнятість – у профільній вкладці й налаштовувати повідомлення за потрібними типами вакансій.

Нововведення можуть бачити інші користувачі більш ніж 40 країн світу, однак в Україні сервіс www.facebook.com/jobs поки що закритий. Основна мета сервісу – допомогти місцевому бізнесу знайти підходящих кандидатів поблизу. Уперше Facebook запустив функцію пошуку роботи торік у США і Канаді.

TechCrunh вже назвав нововведення «Linkedin для синіх комірців», тобто робітничих спеціальностей, тоді як основними користувачами Ln є офісні працівники та співробітники корпорацій.

Нагадаємо, що Facebook змінює стрічку новин на користь контенту друзів і залишає новини тільки з достовірних джерел.

 

Джерело: TechCrunch
Поділитися: