Facebook запустить власну платформу для перегляду відеоконтенту

158
facebook
Платформа Watch допоможе користувачам знаходити нові шоу, дивитись рекомендації друзів, встановлювати нагадування

Компанія Facebook представила власну відеоплатформу Watch для перегляду серіалів та передач, які будуть доступні ексклюзивно у соцмережі. Про це повідомляється на сайті компанії.

Як сказано у офіційному повідомленні Facebook, платформа допоможе користувачам знаходити нові шоу, дивитись рекомендації друзів та спільнот, встановлювати нагадування, аби не пропускати випуски улюблених програм.

У сервісі будуть розділи із підбірками контента «Найбільш обговорювані», «Що дивляться друзі», «Що змушує людей сміятися». Програми, зокрема прямі трансляції, будуть розбиті на епізоди, пов’язані однією тематикою або сюжетом.

Facebook Watch буде доступний на персональних комп’ютерах, мобільних пристроях та у додатку соціальної мережі для смарт-ТБ.

The Guardian назвав новий сервіс Facebook «схожим на телебачення конкурентом YouTube». Представник соцмережі також додав, що на старті у Watch будуть сотні шоу та висловив сподівання, що в майбутньому їх кількість збільшиться до декількох тисяч.

Партнери, які будуть створювати відеоконтент ексклюзивно для Facebook Watch, будуть отримувати 55% доходів від переглядів реклами.

У заяві соцмережі йдеться про те, що з 10 серпня сервіс доступний для деяких користувачів у США, але пізніше платформа стане доступною для великої кількості користувачів.

Поділитися: