Facebook залишить у стрічці новини тільки з достовірних джерел

158
marketingland.com
Рівень авторитетності видань визначатимуть користувачі

Гендиректор Facebook Марк Цукерберг анонсував чергові зміни, які відбудуться з новинної стрічкою користувачів найбільшої в світі соціальної мережі.

На початку січня соцмережа оголосила, що переорієнтує призначену для користувача стрічку на пости друзів і контент, що сприяє активному спілкуванню і корисним дискусіям.

При цьому користувачі бачитимуть у своїй стрічці менше повідомлень від компаній, брендів і ЗМІ. За словами Цукерберга, ці нововведення приведуть до скорочення кількості новин у стрічці на 20% – з 5% до 4% від загального обсягу контенту.

Починаючи з поточного тижня Facebook надаватиме перевагу новинам з «достовірних джерел».

Коли гроші дорожчі за імідж: топ-4 невдач IT-гігантів у 2017-му

Хто саме заслуговує на довіру, Facebook запитає у користувачів. Ті мають відповісти на два запитання: чи відоме їм те чи інше джерело новин та чи довіряють вони йому.

Як уточнив Адам Моссері, керівник відділу розробки новинної стрічки Facebook, для початку соцмережа визначить список авторитетних видань у США. У майбутньому компанія Цукерберга планує використовувати цю технологію в інших країнах.

IT-гігант додав, що при ранжируванні контенту більше цінуватимуться місцеві новини міст і регіонів, де живе конкретний користувач.

Як ми писали раніше, Facebook збільшить кількість відео в стрічці новин.

Крім того, найбільша в світі соцмережа представила новий інструмент для боротьби з фейковими новинами.

 

Джерела: Марк Цукерберг, Facebook Newsroom
Поділитися: