Facebook за три місяці видалив 583 млн фейкових акаунтів

515
www.shutterstock.com
За допомогою штучного інтелекту соцмережа ідентифікувала підроблені облікові записи через кілька хвилин після їх створення

За перші три місяці 2018 року Facebook видалив 583 млн фейкових акаунтів.

Про це йдеться в першому звіті компанії Марка Цукерберга про ефективність боротьби найбільшої в світі соцмережі з неправомірним контентом (у так званому Facebook Transparency Report). Американська корпорація публікуватиме такий звіт двічі на рік.

Facebook оприлюднив внутрішні правила модерування контенту

Підроблені облікові записи становлять 3-4% від щомісячної аудиторії Facebook. Однак за допомогою штучного інтелекту (ШІ) такі акаунти переважно видаляються за кілька хвилин після їх створення.

За цей самий період Facebook видалив 837 млн ​​постів зі спамом і 2,5 млн публікацій, що розпалюють між користувачами ненависть.

на крючке
www.shutterstock.com

За даними соцмережі, близько 100% спаму було ідентифіковано за допомогою ШІ-інструментів. При цьому ШІ від Facebook зумів самостійно виявити лише 38% постів з мовою ворожнечі.

Для вдосконалення своїх ШІ-інструментів і підвищення ефективності боротьби із забороненим контентом IT-гігант має намір до кінця 2018-го збільшити штат своїх цензорів до 20 тис. осіб.

У своєму звіті Facebook також опублікував дані про роботу із запитами різних урядів починаючи з 2013-го.

За друге півріччя 2017 року компанія Марка Цукерберга отримала 82,3 тис. таких запитів – найбільше від держорганів США (32,7 тис.), Індії (12,2 тис.) і Великої Британії (7,5 тис.).

Від українського уряду за ці півроку Facebook отримав 29 запитів щодо розкриття інформації, які стосуються 30 акаунтів. Американська корпорація задовольнила 66% запитів українських держорганів.

Як ми писали раніше, Facebook представив новий інструмент для боротьби із фейковий новинами.

Facebook перевірить достовірність фото і відео користувачів.

 

Джерело: Bloomberg

Поділитися: