Facebook: європейські користувачі не отримають компенсацію за витік даних

446
www.reuters.com
Для виплат немає підстав – дані про банківські рахунки не постраждали

Американська корпорація Facebook, найбільша соціальна мережа в світі, не компенсуватиме 2,7 млн ​​європейських користувачів порушення конфіденційності даних у ситуації з британською аналітичною компанією Cambridge Analytica.

Ну помилилися: Марк Цукерберг про проблеми конфіденційності Facebook

Facebook стверджує, що витік не стосувався важливих конфіденційних даних на зразок номера банківського рахунку, тому не бачить ніяких підстав для виплати компенсацій.

Під час встановлення додатку кембриджського психолога Олександра Когана, якого Facebook і Cambridge Analytica звинуватили в тому, що трапилося, користувачі відкрили доступ до загальної інформації профілю – наприклад, списку друзів, дати дня народження і вподобаних сторінок.

«Ні дані про банківські рахунки, ні інформація про кредитні картки, ні паспортні дані не були скомпрометовані», – сказано в заяві Facebook.

Компанія наголосила, що кембріджський психолог продав Cambridge Analytica лише дані американських користувачів. У результаті обидві сторони скандалу вже отримали груповий позов від жителів штату Меріленд (США) за порушення конфіденційності персональних даних.

Нагадаємо, що 23 травня, Марк Цукерберг виступив на слуханні Європейського парламенту.

 

Джерело: Reuters

Поділитися: