Facebook відкриє три навчальних центри в Європі

148
www.wired.com
За два роки IT-гігант має намір навчити мільйон жителів Старого Світу

Американська технологічна корпорація Facebook відкриє в Європі три навчальних центри.

У центрах, які компанія Марка Цукерберга розмістить в Іспанії, Італії та Польщі, звичайні користувачі й бізнесмени зможуть отримати навички роботи з новітніми технологіями.

«Багато людей бентежаться, що технологічна революція залишить їх без роботи. Тому ми хочемо бути впевнені, що наші інвестиції допоможуть людям набути знань, необхідних для повноцінної участі у цифровій економіці», – заявила операційний директор Facebook Шеріл Сендберг.

До 2020 року IT-гігант планує навчити в своїх центрах мільйон жителів Європи. Аналогічні навчальні центри компанія Марка Цукерберга вже відкрила в Нігерії і Бразилії.

Facebook проводитиме заняття з медіаграмотності й безпеки роботи в мережі для соціальних груп з обмеженим доступом до технологій – літніх людей і біженців.

Коли гроші дорожчі за імідж: топ-4 невдач IT-гігантів у 2017-му

Крім того, навчальні місця в європейських центрах знайдуться і для 350 тис. власників малого та середнього бізнесу, 250 тис. з яких отримають можливість навчатися онлайн. Facebook повідомив, що навчатиме стартаперів зі Старого Світу, як використовувати сучасні технології для розвитку бізнесу та найму співробітників.

Водночас керівництво Європейського Союзу впевнене, що розвиток технологічних навичок європейців допоможе знизити рівень безробіття і сприятиме появі європейського IT-гіганта.

Як ми писали раніше, Facebook хоче орендувати під свій новий офіс щонайменше 37 тис. кв. м у центральній частині Лондона.

А Кабінет міністрів України розраховує, що через два роки цифрова економіка забезпечить 5% ВВП країни.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: