Facebook відкрив можливість відправляти рекламу в Messenger

136
static.adweek.com
Наразі доставляти рекламу прямо в особисті повідомлення споживачеві можуть лише компанії, які вже спілкувалися із клієнтами в чаті

Facebook розширив список компаній-рекламодавців, які можуть розміщувати спонсоровані повідомлення не лише в соцмережі, а й у Facebook Messenger. Зараз ця функція відкрита для тих, хто вже спілкувався із споживачами в чатах. У п’ятницю Facebook офіційно підтвердив, що найближчими місяцями ставити свою рекламу в Messenger зможуть усі компанії.
Соцмережа анонсувала спонсоровані повідомлення рік тому, під час запуску платформи Messenger Platform v1.3.

Презентуючи нову функцію, віце-президент Facebook із мессенджерів Девід Маркус у своєму блозі тоді писав, що недостатньо просто залучати клієнтів до спілкування в чаті: «Ми хочемо, щоб компанії і бренди супроводжували весь життєвий цикл своїх споживачів, включаючи спонсоровані повідомлення».

При цьому, наголосив топ-менеджер соцмережі, компанії не зможуть відправляти рекламу новим клієнтам, йдеться тільки про «продовження» вже початих чатів, і, звісно, користувач завжди може заблокувати надокучливого співрозмовника за спам.

Як зазначається в офіційному блозі Facebook, рекламодавець зможе розсилати спонсоровані повідомлення не раніше ніж через добу після останнього взаємодії із клієнтом у чаті.

Послухайте ще раз: як Facebook, Youtube і Snapchat управляють нашою увагою

Американський бренд одягу Love Your Melon, випробувавши нову функцію, отримав результат у 14 разів кращий, ніж від стандартних постів в Facebook. Австралійська авіакомпанія Qantas за п’ять днів тестової реклами в Messenger збільшила віддачу в 4,5 рази.

У жовтні Facebook придбав додаток для анонімних компліментів TBH

 

Джерело: Adweek
Поділитися: