Facebook в Індії додасть функцію «Стати донором»

131
newsroom.fb.com
З 1 жовтня індійські лікарні зможуть розсилати місцевим донорам запит на кров через Facebook

До Дня донора крові в Індії 1 жовтня 2017 року Facebook запровадить спеціальний тип постів — «Потрібен донор крові» для запиту крові певного типу в конкретному регіоні. Такі повідомлення отримуватимуть ті користувачі соцмережі, які зареєструються як місцеві донори, зазначивши свій тип крові.

Дефіцит донорської крові та плазми відчувають не лише індійські лікарні. Українські медичні заклади також постійно шукають донорів рідкісної крові, в тому числі й через соціальні мережі. Серед безлічі постів такі оголошення можуть губитися. Індійцям пощастило більше. З 1 жовтня Facebook включить новий розділ профілю facebook.com/donateblood з даними про групу і резус-фактор крові користувача. Заповнивши його, донор отримуватиме через Facebook запити на кров із його характеристиками (як запрошення на захід). Відповісти на запит можна буде в FB-месенджері, у WhatsApp або телефоном.

Три вдалих медичних стартапи

На наступному етапі Facebook надасть можливість зв’язуватися з донорами банкам крові, лікарням, фондам і приватним особам. При цьому соцмережа гарантує, що для авторів запиту інформація про донорів залишиться закритою, поки донор не відповість на запит.

«Сподіваємося, нова функція допоможе популяризувати донорство в Індії, сприятиме зростанню кількості донорів, а людям та організаціям стане легше здавати й отримувати кров», — йдеться в офіційному блозі Facebook.

Сподіваємося, індійський досвід стане вдалим, і соцмережа включить нову функцію в інших країнах світу, в тому числі в Україні.

З вересня в Індії працює сервіс мобільних платежів Google Tez

 

Джерело: Newsroom
Поділитися: