Facebook та Instagram розкажуть користувачам, скільки часу вони сидять у мережі

259
K.Fund Media
Нова функція дасть змогу відстежувати час, проведений у Facebook та Instagram, а також ставити нагадування, щоб не «пересидіти» в мережі

Американська корпорація Facebook запустить функцію, яка дасть користувачам змогу відстежувати час, проведений у соціальній мережі. Нову функцію запустять як в Facebook, так і в її фото-мережі Instagram, повідомив Business Insider.

Завдяки новій функції користувачі зможуть відстежувати час, який вони щодня витрачають на читання новин і спілкування з друзями в соціальних мережах. За бажанням користувач може поставити собі нагадування, щоб не засиджуватися в мережі довше запланованого.

Facebook спостерігає за тобою: як соцмережа відстежує життя кожного

Facebook сподівається таким чином допомогти своїм користувачам з користю проводити час у соціальних мережах.

«Ми хочемо, щоб час, проведений у Facebook та Instagram, був усвідомленим, приносив позитив і натхнення», – повідомили в компанії.

У своєму прагненні IT-гігант навіть не боїться падіння показників відвідуваності користувачів. Директор з продуктів Instagram Аміт Ранаде заявив, що Facebook «може і готовий піти на компроміс щодо деяких показників».

Facebook расскажет пользователям, сколько времени они сидят в сети
www.businessinsider.com

Facebook пообіцяв запустити нову функцію протягом наступних тижнів, але ми вже можемо розповісти, де її шукати.

Для використання функції у Facebook зайдіть у «Налаштування та Конфіденційність», а потім виберіть «Ваш час на Facebook».

Користувачам Instagram необхідно буде зайти в «Налаштування» та вибрати «Ваша активність». У новому меню також з’явиться кнопка «Щоденні нагадування».

Instagram расскажет пользователям, сколько времени они сидят в сети
www.businessinsider.com

Нагадаємо, що Facebook за три місяці видалив 583 млн фейковий акаунтів.

Facebook через збій розблокував користувачів з «чорного списку».

Поділитися: