Facebook розповість, як використовує дані користувачів

155
qz.com
Європейський Генеральний регламент про захист даних набере чинності у травні

Facebook розкриє свою політику конфіденційності.

Соцмережа докладно розповість, як обробляє інформацію користувачів. За словами директора компанії з приватності Ерін Еган, це пов’язано з майбутнім посиленням законодавства Євросоюзу про захист конфіденційності в мережі. Генеральний регламент про захист даних набере чинності 15 травня.

Важливо знати: як YouTube, Facebook і Snapchat керують нашою увагою

«Важливо, щоб ви могли впливати на те, що відбувається з вашою інформацією», – написала Еган у корпоративному блозі в понеділок, 29 січня.

Cоцмережа також опублікує ролики з поясненням, які дані про користувачів використовуються для персоналізації реклами та що відбувається з даними після видалення облікового запису.

«Ми ретельно тестуємо інформаційну безпеку в наших продуктах. Ми консультуємося з регуляторами, законодавцями і світовими експертами з приводу нашої політики конфіденційності», – зазначає директор Facebook.

Усі налаштування приватності соцмережі буде перенесено у щойно створений «Центр приватності», анонсувала минулого тижня операційний директор Facebook Шеріл Сендберг.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр Великобританії на WEF 2018 у Давосі звинуватила Facebook в пособництві тероризму і торгівлі людьми.

Раніше ми писали, що хакери викрали дані 57 млн ​​пасажирів і водіїв Uber.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: