Facebook придбав мобільний додаток для підлітків

169
cdn-st4.rtr-vesti.ru
Соцмережа розраховує на «новий Instagram»

У понеділок, 16 жовтня, Facebook придбав розрахований на підлітків смартфон-додаток для анонімних компліментів – tbh, яке за два місяці з дня виходу завантажили понад 5 млн осіб. Сторони не розголошують вартість угоди, TechCrunch оцінив її менш ніж в $100 млн.

tbh (розшифровка абревіатури перекладається, як «чесно кажучи») задає користувачеві різні питання про його телефонні контакти, наприклад, хто з них «може стати поетом» або «змушує найбільше сміятися». Обраний «друг» отримує комплімент без зазначення його автора. Додаток розрахований на «зміцнення психічного здоров’я» школярів.

Програма запущена стартапом із Кремнієвої долини і поки працює лише на iPhone і iPad. Співзасновник tbh Нікіта Біер оцінив щоденну аудиторію сервісу в 2,5 млн.

Творці tbh продовжать роботу над додатком вже як працівники Facebook.

Facebook розраховує, що tbh після покупки «злетить» так само, як і Instagram, коментує TechСrunch. Видання зазначає, що у випадку з tbh компанія Марка Цукерберга відмовилася від своєї звичайної політики і не стала клонувати додаток – свою роль зіграли вдалий неймінг, оригінальний дизайн і зростаюча популярність онлайн-опитувальника.
Коментатори досить саркастично додають: ще одним аргументом для придбання став інтерес до tbh з боку суперпопулярного серед підлітків додатку Snapchat.

Нагадаємо, що Facebook готує до випуску на ринок бюджетний шолом віртуальної реальності.

 

Джерело: Techcrunch
Поділитися: