Facebook прогнозує зростання надходжень від реклами на тлі зниження відвідуваності

148
www.cnbc.com
Новий алгоритм новинної стрічки змусить рекламодавців активніше купувати розміщення, вартість якого зросла майже в півтора рази

Користувачі стали менше сидіти у Facebook. За 2017 рік відвідуваність скоротилася на 50 млн годин на день, що моментально викликало занепокоєння серед інвесторів. Акції корпорації впали більш ніж на 4%.

Однак зниження кількості відвідувань жодним чином не відіб’ється на прибутковості реклами, запевняє засновник Facebook Марк Цукерберг.

Поточні зміни в новинній стрічці, включаючи ранжування постів на користь друзів, обіцяють підвищити якість соціальної мережі й піти на користь рекламного бізнесу в довгостроковій перспективі.

Важливо знати: як YouTube, Facebook і Snapchat керують нашою увагою

«Головний двигун нашого бізнесу – не кількість відвідувань як таких, а якість спілкування», – підкреслює Марк Цукерберг. Навіть за часткової втрати інтересу користувачів технологічна корпорація все одно зможе заробити.

За словами операційного директора Шеріл Сендберг, останні зміни, спрямовані на боротьбу з фейковий новинами у Facebook, відкриють більше «фінансових можливостей для бізнесу корпорації».

Сендберг вельми оптимістично дивиться на потенційний прибуток від рекламних розміщень у розділах Stories у Facebook і Instagram.

Її оптимізм підкріплений цифрами. За даними фінансового директора соцмережі Девіда Венера, з жовтня до грудня 2017 року середня вартість реклами на Facebook зросла на 43%.

Квартальна виручка Facebook збільшилася аж на 47% – до $12,97 млрд.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: