Facebook презентував новий інструмент для боротьби із фейковими новинами

191
i1.wp.com
Користувачі більше не побачать новин із червоними прапорцями

Технологічна корпорація Facebook оголосила про впровадження в однойменну соцмережу нового інструменту з боротьби із фейковий новинами – «пов’язані новини» (Related Articles).

Цей інструмент замінить червоні прапорці (Disputed Flags), які сигналізували користувачам про сумнівний зміст новини.

Розробники IT-гіганта пояснили, що червоні прапорці з’являлися на фейкових новинах лише після того, як підозрілість контенту підтверджували два цензора. При цьому факт-чекери могли по-різному оцінювати одну й ту саму новину.

Це давало так званим тролям додатковий час на поширення дезінформації в соцмережі.

Примарна свобода: чому співробітники Google, Twitter і Facebook відмовляються від інтернету

Тепер під фейковий новинами користувачі Facebook бачитимуть «пов’язані новини» – посилання на матеріали за темою від авторитетних видань.

Корпорація розраховує, що новий інструмент допоможе знизити рівень поширення дезінформації в соцмережі.

Facebook була змушена кинути додаткові сили на боротьбу з фейковий новинами через скандал з російськими «фабриками тролів», які нібито вплинули на громадську думку під час минулорічних президентських виборів у США.

Як ми писали раніше, в 2018 році Facebook розширить штат цензорів на 1000 співробітників через скандал з «російської рекламою».

А з 1 жовтня в Індії Facebook запровадила спеціальний тип постів – «Потрібен донор крові» для запиту крові певного типу в конкретному регіоні.

 

Джерело: TechCrunch
Поділитися: