Facebook почав видаляти фейкові новини, що заохочують насильство

212
K.Fund Media
«Зачистка», яка стартувала в Шрі-Ланці, стосуватиметься як текстових постів, так і зображень

Американська корпорація Facebook, найбільша соціальна мережа у світі, посилює заходи з боротьби з фейковими новинами. Соцмережа починає видаляти пости, зміст яких заохочує насильство або закликає до нього, повідомив The Verge.

Рішення є: Марк Цукерберг про проблеми Facebook

На думку Facebook, існують «певні форми дезінформації», які заохочують читачів спричиняти фізичну шкоду іншим. IT-гігант вирішив змінити політику, щоб максимально знизити кількість такого контенту, сказано в заяві компанії. Зміни стосуватимуться як текстових повідомлень, так і зображень.

Перевірка почалася зі Шрі-Ланки. Facebook вже видалив пости, в яких стверджується, що ланкійські мусульмани отруїли їжу для буддистів.

Facebook має намір перевірити ще раз усі пости, зміст яких вводить читача в оману або заохочує насильство. З перевіркою допомагатимуть місцеві організації, в тому числі ЗМІ й розвідслужби, які, на думку Facebook, мають більше досвіду в оцінці загроз.

Facebook прийматиме рішення про видалення поста залежно від результатів перевірки. Компанія планує реалізовувати політику впродовж наступних місяців.

Нагадаємо, що Facebook представив новий інструмент для боротьби з фейковими новинами.

Facebook купує AI-стартап для боротьби з фейковими новинами.

Поділитися: