Facebook: під загрозою опинилася конфіденційність даних майже всіх 2 млрд користувачів

153
www.theverge.com
З'ясувалося, що в скандалі з Cambridge Analytica постраждали не 50 млн, а 87 млн ​​користувачів

Facebook, найбільша соціальна мережа в світі, підтвердила, що практично у всіх 2 млрд поточних користувачів є привід турбуватися за конфіденційність своїх даних. Невідомі в будь-який момент можуть отримати неправомірний доступ до даних їхніх акаунтів, відзначає Bloomberg.

Facebook
www.vocativ.com

Щоб врятувати становище, Facebook вже видалив функцію пошуку користувачів за телефонним номером і адресою електронної пошти, а також вжив низку інших заходів. Зловмисники неодноразово використовували цю функцію для збирання інформації про ту чи іншу людину, сказано в заяві компанії.

Facebook розкрив і нові подробиці скандалу з британською консалтинговою компанією Cambridge Analytica. За версією соціальної мережі, компанія зберігала і аналізувала дані не 50 млн, як заявлялося, а 87 млн ​​користувачів – переважно зі США.

Ну помилилися: Марк Цукерберг про проблеми конфіденційності Facebook

«Ми не мали уявлення про масштаби нашої відповідальності, і в цьому наша помилка. Моя помилка», – вибачився за ситуацію, що склалася, генеральний директор Facebook Марк Цукерберг.

Facebook пообіцяв попередити всіх користувачів про те, що вони могли постраждати від ситуації з Cambridge Analytica. З 9 квітня на початку стрічки з’явиться відповідне повідомлення.

Відзначимо, що Cambridge Analytica говорила про наявність даних 30 млн користувачів. Однак одкровення Facebook в будь-якому випадку може стати поштовхом для законодавців і політиків посилити регулювання соціальних мереж, припустив Bloomberg.

Нагадаємо, що глава безпеки Facebook йде у відставку через скандал Cambridge Analytica, хоча Facebook і Cambridge Analytica звинуватили у витоку даних кембриджського психолога.

 

Джерело: Bloomberg

Поділитися: