Facebook перевірить достовірність фото і відео користувачів

167
indianexpress.com
Перша перевірка вже стартувала у Франції

Найбільша у світі соціальна мережа Facebook посилює заходи з боротьби з фейковими новинами. Корпорація вирішила перевірити достовірність фото і відео користувачів, щоб осушити море неправдивої інформації.

Містика Facebook: як соцмережа знаходить кожного, з ким ми коли-небудь були знайомі

Перший крок уже зроблено: в середу, 28 березня, Facebook запустив перевірку достовірності фото і відео користувачів у Франції за підтримки французького інформаційного агентства France Press.

Найближчим часом корпорація планує провести аналогічні перевірки в інших країнах, уточнила керівник програмних продуктів Facebook Тесса Лайонс.

Критерії оцінки достовірності фотографій і відео, в тому числі допустимі межі редагування графічних матеріалів, поки що не оголошують.

Нагадаємо: нещодавно глава безпеки Facebook вирішив піти у відставку через скандал з компанією Cambridge Analytica, яка зберігала і аналізувала дані близько 50 млн користувачів Facebook без їхнього відома.

Марка Цукерберга викликали на килим до Конгресу США, але зрештою обидві сторони скандалу звинуватили у витоку даних користувачів кембриджського психолога.

 

Джерело: Reuters

Поділитися: