Facebook найняв главу AI-розробок Google для виробництва чіпів

180
www.shutterstock.com
Шахріяр Рабії займатиметься розробкою мікропроцесорів кремнієвого типу

Американська корпорація Facebook, найбільша соціальна мережа в світі, найняла главу підрозділу з розроблення штучного інтелекту (AI) Google – Шахрияра Рабії (Shahriar Rabii), стверджує TechCrunch.

Facebook спостерігає за тобою: як соцмережа відстежує життя кожного

Після семи років роботи в Google Шахріяр Рабії очолить команду Facebook із розроблення мікропроцесорів кремнієвого типу в підпорядкуванні у директора з розроблення віртуальної і доповненої реальності Facebook Ендрю Босворта (Andrew Bosworth), передає Bloomberg з посиланням на анонімні джерела.

Розроблення власних мікропроцесорів кремнієвого типу – абсолютно нова сфера для Facebook, вважає TechCrunch. Наразі незрозуміло, з якою метою IT-гігант вироблятиме чіпи: для споживчих пристроїв або для свого серверного бізнесу, щоб, наприклад, прискорити проведення досліджень.

У будь-якому разі у Шахрияра Рабії величезний досвід. Він працював у Google над мікропроцесорами для гаджетів, у тому числі над мікропроцесором Visual Core для смартфонів Pixel 2, який доповнив камеру пристрою елементами АI.

Як ми писали раніше, Facebook купує AI-стартап для боротьби із фейковий новинами і купив компанію, яка спеціалізується на перевірці ID.

Поділитися: