Facebook найме ще 1000 цензорів через скандал із «російською рекламою»

169
venturebeat.com
Cоцмережа обіцяє вдосконалити механізм перевірки рекламних оголошень

У 2018 році Facebook розширить штат цензорів на 1000 співробітників.

Після надання американському Конгресу копій 3 тис. оплачених із Росії рекламних Facebook-оголошень, пов’язаних із торішніми президентськими виборами в США, компанія анонсувала жорсткі заходи, покликані виключити втручання інших держав у внутрішню політику країни через соцмережі.

Серед іншого компанія пообіцяла збільшити фінансування своїх розробок у сфері «антирекламного» програмного забезпечення і оптимізувати механізм перевірки рекламних оголошень. «Рецензування рекламного поста передбачає оцінкуне лише його контенту, а й зясування, ким було куплено оголошення і на кого воно розраховано», – йдеться в прес-релізі.

До «Індійського» інтерфейсу Facebook 1 жовтня додали функція «Стати донором»

Віце-президент Facebook з політики й комунікацій Елліот Шраге після звіту перед конгресменами написав, що хоча б один «російський» пост бачили близько 10 млн американців, однак 56% переглядів було зареєстровано вже після голосування. За словами топ-менеджера соцмережі, на просування половини оголошень було витрачено менше $3, при цьому лише три поста обійшлися більше ніж в $1000.

«Контент багатьох цих постів не суперечив нашим правилам», – пише Шраге. Він також зазначає, що в оплаченій із Росії рекламі піднімалися різні теми, актуальні перед виборами 2016, – від прав ЛГБТ до легалізації вогнепальної зброї.

Раніше ми писали також, що Facebook забанив китайського мільярдера, який критикував владу КНР.

 

Джерело: Businessinsider
Поділитися: