Facebook і Microsoft знешкодили північнокорейських хакерів

135
promdevelop.ru
На КНДР покладають відповідальність за кібератаку WannaCry

IT-компанії Facebook і Microsoft запобігли низці хакерських атак з боку Північної Кореї. Минулого тижня, 11-17 грудня, вони вжили заходів проти імовірно північнокорейського кіберугруповання Lazarus Group.

«Facebook зупинив розгортання атак, заблокувавши акаунти хакерів, а Microsoft випустив патч проти вірусів», – заявив радник президента США з нацбезпеки Том Боссерт на прес-конференції в Білому домі.

Нагадаємо, що за день до брифінгу чиновник звинуватив владу КНДР у здійсненні в травні цього року найбільшої в історії кібератаки: жертвами WannaCry стали близько 500 тис. комп’ютерів у 150 країнах світу.

Виступаючи перед журналістами, Боссерт закликав хайтек-бізнес до співпраці з владою у сфері кібербезпеки. За словами політика, США вже використали майже всі важелі тиску на КНДР.

465 тис. американців доведеться оновити прошивку своїх кардіостимуляторів через хакерів

У Facebook інформагентству Reuters повідомили, що видалили сторінки, пов’язані з Lazarus Group, щоб «ускладнити їй роботу». Соцмережа вважає, що кіберзлочинці використовували фейкові Facebook-акаунти для налагодження зв’язку з потенційними жертвами.

Президент Microsoft Бред Сміт підтвердив слова Боссерта в офіційному блозі корпорації. За його словами, розробник Windows минулого тижня знешкодив північнокорейські віруси, почистив заражені ними комп’ютери і видалив облікові записи хакерів у Microsoft. Сміт наголосив, що американська влада не примушувала Microsoft до боротьби з Lazarus Group.

Раніше ми писали, що ФБР затримало розробника вірусу, що заражає понад мільйон комп’ютерів на місяць.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: