Facebook хоче орендувати офіс поруч із лондонською штаб-квартирою Alphabet

166
corderoyintl.com
Марк Цукерберг має намір перевести свій офіс у центр британської столиці

Американська технологічна корпорація Facebook хоче орендувати під свій новий офіс як мінімум 37 тис. кв. м у центральній частині Лондона.

Як повідомляє Bloomberg із посиланням на джерела, компанія Марка Цукерберга веде переговори про оренду приміщення в одній із будівель, що будуть побудовані в межах проекту King’s Cross Central.

Цей проект, що стартував ще у 2000-х, передбачає масштабну реконструкцію території в центрі Лондона площею понад 270 тис. кв. м.

Тиша і спокій: 3 поради, як зробити офіс ідеальним місцем для роботи

Як повідомляють джерела, Facebook досі обговорює із забудовниками вартість оренди офісу, тому угоду буде завершено нескоро.

Разом із тим компанія вже домовилася про оренду офісу недалеко від Оксфорд-стріт, яку вважають найбільшою торговою вулицею Лондона.

Цікаво, що в реконструйованому районі свою нову штаб-квартиру має намір відкрити і Alphabet – материнська компанія Google.

Відзначимо, що такі технологічні гіганти, як Apple і Amazon, уже орендували нові великі офіси в столиці Великобританії, щоб бути ближчими до молодих талантів у сфері технологій.

Як ми писали раніше, американський інтернет-гігант Amazon отримав велику кількість пропозицій, у тому числі незвичайних, щодо відкриття другої штаб-квартири.

Зрештою Amazon оголосив, що відкриє другу штаб-квартиру в канадському місті Ванкувері.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: