Facebook додасть у стрічку 3D-пости і випустить новий «віртуальний» шолом

150
cdn.vox-cdn.com
Компанія має намір збільшити аудиторію VR-розробок

У середу, 11 жовтня, Facebook презентував свої новинки у сфері віртуальної реальності.

Так, у Facebook-стрічку скоро можна буде викладати тривимірні зображення, намальовані в графічному редакторі Oculus Medium (Oculus VR – підрозділ Facebook із випуску «віртуальних» гаджетів). Крім того, користувачі Facebook Spaces – додатку для спілкування у віртуальній реальності – зможуть «стрімити» у соцмережу свої конференції. При цьому для перегляду 3D-постів «окуляри» не знадобляться.

Facebook запустить власний відеосервіс

TechCrunch припускає, що інтеграція у Facebook «віртуальних» технологій істотно збільшить аудиторію VR-розробок. За словами глави Facebook Марка Цукерберга, розробники компанії вже працюють над додаванням у соцмережу VR-ігор.

Facebook також анонсував випуск після новорічних свят «віртуальної» гарнітури Oculus Go, яка коштуватиме вдвічі менше Oculus Rift – $199 за шолом – і зможе працювати без підключення до комп’ютера. Утім, новинка поступатиметься попередній моделі за багатьма параметрами.

«Гадаю, ви побачите багато таких гаджетів у літаках, тому що на грати у VR-шоломі набагато веселіше, ніж на моніторі в літаку або на телефоні», – заявив на презентації технічний директор Facebook Майк Шропфер.

Нагадаємо, що український стартап випустив телепортер, який складається з коробки, картонного стільця і ​​набору 3D-окулярів.

 

Джерела: Techcrunch, Reuters
Поділитися: