Facebook ділився даними користувачів із компаніями з Китаю

158
indiaofficial.in
Американський IT-гігант співпрацював навіть з китайською телеком-корпорацією Huawei, яку Вашингтон вважає загрозою національній безпеці

Американська технологічна корпорація Facebook повідомила, що серед 60 виробників гаджетів, яким найбільша в світі соцмережа передавала дані користувачів для створення «схожих сервісів», були чотири компанії з Китаю.

Компанія Марка Цукерберга ділилася даними з телеком-корпорацією Huawei, а також великими виробниками електроніки Lenovo Group, OPPO і TCL Corporation.

Цукерберг не втрачає надій повернути Facebook на китайський ринок

Facebook уточнив, що угода з Huawei про спільне використання даних користувачів буде чинною до кінця поточного тижня, а договори із трьома іншими китайськими виробниками також «добігають кінця».

Американські конгресмени бачать в Huawei загрозу національній безпеці. У відповідь американський IT-гігант уточнив, що надані дані зберігалися на смартфонах, а не на серверах китайського телеком-гіганта.

«Співпраця Facebook з Huawei, Lenovo, OPPO і TCL контролювалася від самого початку. Тому ми схвалюємо сервіси, створені цими компаніями на основі наданих даних», – наголосив віце-президент Facebook Франциско Варела.

Як ми писали раніше, користувачі Facebook отримають більший контроль над своїми даними.

Науковий проект став причиною витоку даних 3 млн користувачів Facebook.

 

Джерело: Reuters

Поділитися: