Facebook через збій розблокував користувачів з «чорного списку»

239
www.flickr.com/photos/jdlasica
Розблоковані користувачі бачили приховані пости і могли надсилати приватні повідомлення

Американська корпорація Facebook, найбільша соціальна мережа у світі, зазнала чергового збою. Цього разу компанія помилково розблокувала людей з «чорного списку» – понад 800 тис. користувачів, повідомив CNBC.

Ну помилилися: Марк Цукерберг про проблеми конфіденційності Facebook

Користувачі з «чорного списку» отримали короткочасний доступ до всієї публічної інформації профілю користувача, який їх заблокував, у тому числі до прихованих постів – наприклад, доступних тільки друзям. Розблоковані користувачі також отримали можливість написати особисте повідомлення в Messenger.

Facebook заявив, що збій тривав з 29 травня до 5 червня. Зараз помилку виправили і всіх розблокованих користувачів знову відправили до «чорного списку». Здебільшого збій «звільнив» лише по одній заблокованій людині на користувача.

«Ми розуміємо, наскільки важливо мати можливість заблокувати когось – і ми перепрошуємо за те, що сталося», – написала директор з конфіденційності Facebook Ерін Еган.

Facebook заявив, що найближчим часом користувачі, яких зачепив збій, побачать повідомлення з проханням перевірити «чорний список».

Нагадаємо, що раніше Facebook випадково оприлюднив особисті публікації 14 млн користувачів.

Facebook передавав персональні дані користувачів 60 виробникам гаджетів.

Поділитися: