Loading Events

« Події

Виставка магістратур


Серія виставок Access Masters представить широкий вибір магістратур і дасть змогу зустрітися з представниками найкращих бізнес-шкіл світу


День: 13 Лютого

Час: 14:00

Локація: Київ, Hyatt Regency, вул. Алли Тарасової 5

Ціна: Безкоштовно

Відкрита виставка надає майбутнім студентам шанс зустрітися з представниками шкіл біля їхніх стендів без попередньо складеного розкладу, але тільки після реєстрації на виставку. Магістратури, представлені в цій частині заходу, охоплюють широкий спектр дисциплін, в тому числі: інженерна справа, фінанси і бухгалтерський облік, точні науки, інформаційні технології, міжнародні відносини, право і юриспруденція, менеджмент, маркетинг, математика, гуманітарні науки, медицина і сестринська справа, громадські науки.

Зустрічі у форматі one-to-one або two-to-one

Зустрічі у форматі one-to-one або two-to-one призначені для кандидатів, які зацікавлені саме в програмах, пов’язаних із бізнесом: з менеджменту, маркетингу або фінансів. Майбутні студенти, зареєструвавшись на захід, зможуть зустрітися з директорами приймальних комісій та іншими представниками шкіл в рамках 20-хвилинних співбесід. Зустрічі призначаються командою Access Masters після ретельного відбору перед заходом, щоб кандидати змогли зустрітися саме з тими бізнес-школами, які відповідають їхнім інтересам і вимогам.

Та інші плюси

  • Поради щодо підготовки до магістратури;
  • Інформація про тести GMAT, GRE, TOEFL, IELTS, а також про гранти на навчання;
  • Шанс виграти безкоштовну поїздку на кампус одного університету;
  • Отримати безкоштовно загальний тест з англійської мови від Education First і гранти на програму Pre-Masters від Education First.
Поділитися: