Loading Events

« Події

«Відверто про… Досвід перших». Зустріч з засновницями і співвласницями відьма-бару «Лиса гора»


До Креативного простору «Часопис» завітають Надія Омельченко та Олеся Остафієва – засновниці і співвласниці відьма-бару «Лиса гора»


День: 22 Червня

Час: 19:00

Формат: зустріч

Локація: Київ, Креативний простір Часопис, вул. Льва Толстого,3

Ціна: 200 грн

У ході зустрічі поговоримо про наступне:

Як розпочати і побудувати власний успішний бізнес без досвіду та великих стартових вкладень?

Які помилки розповсюджені серед молодих підприємців та як їх гармонічно уникати?

Як менше ніж за півроку стати одним із найбільш впізнаваних барів Києва та повернути інвестиції раніше наміченого терміну?

Дізнаємось про інші бізнес-секрети від успішних підприємниць.

Спікери:

Надія Омельченко – співвласниця відьма-бару “Лиса гора”, віце-президент найбільшого в Україні постачальника IT-рішень для корпорацій і держсектора – компанії “ІТ-Інтегратор”. До цього займала топові посади в компаніях: була директором компанії з управління нерухомістю Compass FM і директором з кадрової політики групи компаній “Октава”. У менеджерському портфелі Надії також є досвід керівництва кількома соціальними проектами, зокрема освітньою програмою “IT-osvita”. Викладач бізнес-школи МІМ-Київ.

Олеся Остафієва – співвласниця відьма-бару “Лиса гора”, PR-консультант (2009-2014 – Київська міська державна адміністрація, 2015-2016 – Міністерство екології та природних ресурсів). До цього працювала автором та редактором в різноманітних ділових ЗМІ (Економічні вісті, KievWeekly, Статус, Бізнес, Експерт). Куратор проектів Київського благодійного товариства і форуму Kyiv City Open Doors.

Модератор зустрічі:

Ірина Чернявська – співзасновник проекту «Відверто про… Досвід перших», професійний журналіст, заступник головного редактора журналу БІЗНЕС, експерт з комунікацій, тренер бізнес-школи Profi Space. Багаторазовий переможець Міжнародного конкурсу «Премія ділових кіл PRESSзвание».

Поділитися: