Loading Events

« Події

“Відверто про… Досвід перших”. Зустріч з Максом Яковером


Зустріч з Максом Яковером, СЕО та керівним партнером інноваційного парку UNIT.City, засновником компанії Chasopys Creative Family


День: 31 Жовтня

Час: 19:00

Формат: зустріч

Локація: Київ, вул. Льва Толстого, 3

Ціна: 200 грн

У ході зустрічі ви дізнаєтесь:

  • Як розвивати підприємництво в українських реаліях.
  • Як створити власний бізнес: пройдемо разом шлях від створення ідеї до її реалізації.
  • Як все встигати. На досвіді спікера ми дізнаємося, яким чином йому вдається водночас розвивати власний бізнес, створювати масштабні проекти та брати участь у марафонах.

Про спікера: після завершення навчання у КПІ Макс Яковер 10 років присвятив роботі в ІТ. Чотири роки поспіль очолював департамент ІТ та зв’язку Київського метрополітену. Після отримання ступеню МВА в KMBS заснував власну справу – креативний простір «Часопис». Опісля він став співзасновником проекту DreamKyiv.com та партнером проекту «Интересный Киев». У 2015 році разом зі своїм партнером Максом Бахматовим розпочав роботу над відновленням ВДНГ і за два роки вони досягли відчутних успіхів. Нині Макс Яковер ー СЕО, керівний партнер інноваційного парку UNIT.City, співзасновник та член стратегічної групи Radar Tech.

Модератор зустрічі: Ірина Чернявська – співзасновник проекту «Відверто про… Досвід перших», професійний журналіст (17 років), екс-заступник головного редактора журналу БІЗНЕС, експерт з комунікацій, тренер бізнес-школи Profi Space. Багаторазовий переможець Міжнародного конкурсу «Премія ділових кіл PRESSзвание».

Формат події передбачає Q&A сесію, а автори трьох найкращих запитань отримають подарунки від Макса Яковера.

Поділитися: