Loading Events

« Події

Відкритий майстер-клас Олександра Лук’янова і Олександра Алексєєнко на тему «Франчайзинг як система масштабування бізнесу»


Майстер-клас від «Міжнародного інституту бізнесу» для топ-менеджерів, власників малого та середнього бізнесу, керівників


День: 01 Березня

Час: 19:00

Формат: майстер-клас

Локація: Київ, HUB 4.0, зал «Intelligence», Ярославський пров, 1/3

Ціна: Безкоштовно

Франчайзинг – це один з найдешевших і в той же час найбільш ефективних інструментів розвитку бізнесу. Він відкриває можливість побудувати мережі з широким регіональним охопленням при мінімальних початкових інвестиціях, отримати оптимальні умови у постачальників, підвищити конкурентоспроможність і інноваційність свого бізнесу, забезпечити приплив інвестицій і нових ідей від франчайзі. Думка про те, що франчайзинговий бізнес в усьому світі чекає велике майбутнє можна підтвердити його кризостійкістю.

Варто також відзначити ще одну тенденцію: безвізовий режим з ЄС створив сприятливі умови не тільки для трудової міграції, а й для представників вітчизняного бізнесу для виходу на зовнішні ринки. Багато франчайзерів, використавши внутрішній ринок як полігон для своєї франшизи, пробують їх пропонувати іноземним інвесторам. І не дарма, багато таких проектів прекрасно себе зарекомендували на ринках інших країн.

Регламент:

18:30 Реєстрація учасників.

19:00 Майстер-клас «Франчайзинг як система масштабування бізнесу».

20:30 Відповіді на питання, неформальне спілкування.

Основні питання майстер-класу:

  • Термінологія і основи франчайзингу.
  • Переваги та недоліки франчайзингу.
  • Дорожня карта з розробки франшизи власного бізнесу.
  • Перспективи і проблематика розвитку франчайзингу в Україні.
  • Тренди франчайзингу 2018 р Агрофранчайзінг. Франшиза для самозайнятості.

Запрошені спікери:

Олександр Лук’янов – експерт по франчайзингу, керуючий партнер компанії Franchising Full Cycle (FFC), ментор освітнього проекту FFC Business School. Навчався франчайзингу в Росії. У 2005 році, в якості директора з розвитку, розробив і запустив свою першу франчайзингову мережу в 28 офісів. Протягом наступних 10 років керував розвитком франчайзингового бізнесу в сегменті В2В і В2С декількох компаній на території Росії і України: Мегаполіс, Куда Угодно, Соната, Велика Кишеня. Франчайзі дитячого освітнього проекту KID’IT.

Олександр Алексєєнко – експерт по франчайзингу, керуючий партнер компанії Franchising Full Cycle (FFC), ментор освітнього проекту FFC Business School. Навчався франчайзингу в Польщі. З 2008 року активно займається розробкою і впровадженням франчайзингових проектів в сфері рітейлу. Брав активну участь у запуску проектів в Україні, Росії, Казахстані та Польщі, курирував розробку і продажу франшиз в компаніях Metro Cash and Carry Україна і Novus Україна. Франчайзі дитячого освітнього проекту KID’IT.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Поділитися: