Loading Events

« Події

UNIT.Talk | Спробуй удачу в технологічному бізнесі


Раді запросити вас на зустріч з Урсулою Бернс, главою наглядової ради VEON, колишньою генеральною  директоркою Xerox, першою  афроамериканкою, яка очолила компанію зі списку Fortune 500, однією з TOP-10 впливових жінок світу


День: 06 Квітня

Час: 19:00

Формат: лекція

Локація: Київ, UNIT.City, івент-хол UNIT Core, Дорогожицька, 1

Ціна: Безкоштовно

За дорученням президента США Барака Обами вона очолила Національну програму Білого дому з науки, техніки, інжинірингу та математики (STEM), також вона обіймала пост голови Ради з питань експорту при президентові США. Пані Бернс також є консультантом Массачусетського технологічного інституту (MIT).

«Знайдіть те, що вам справді подобається робити, і знайдіть місце, в якому вам подобається це робити. Ваша робота має бути переконливою, ви вкладаєте багато часу в неї. Я знайшла те, що люблю робити. Я інженер-механік за освітою, і мені це подобалося, та й зараз теж». – Урсула Бернс

Урсула дасть відповідь  на питання:

– Що її підштовхувало на її шляху в Xerox,  що почався з літнього стажування  на посаді інженера-механіка в 1980 році,  та привів до посту голови правління компанії?

– Як їй вдається одночасно бути директором правління American Express, Nestlé, Exxon Mobil і Datto, і регулярно з’являтися в списках найвпливовіших жінок світу?

Та багато іншого!

Приходьте до UNIT.City, щоб почути її захоплюючу історію успіху та життєву філософію!

Мова: англійська (без перекладу)

Поділитися: