Loading Events

« Події

UNIT.Talk | PR + Media. It’s a Match!


Про те, як будувати міцні стосунки між Media та PR, заведемо інтимну бесіду з головним редактором медіа NV.UA Юлією МакГаффі та PR-директором відомої у світі української ІТ-компанії Depositphotos Олексієм Педосенком


День: 12 Лютого

Час: 19:00

Формат: лекція

Локація: Київ, UNIT.City, вул. Дорогожицька, 1.

Ціна: 200 грн

Подейкують, що кохання між журналістами та піарниками не існує. Одні не розуміють, а то й недолюблюють інших. Журналісти скаржаться на «пекельні релізи», а піарники продовжують ламати голову над тим, як краще достукатися до серця авторитетного ЗМІ. Може, розберемося, як працюють обидві системи? Це як у будь-яких стосунках: щойно з’являється порозуміння – все складається в perfect match.

Маємо план дій!

– Зрозуміти, як працює медіа зсередини.
– Навчитися секретів професійного «пікапу» журналістів.
– Прийняти факт, що з певними медіа ви — не пара.
– Відчути, як ефективно взаємодіяти з медіа та закохати їх у себе.
– Дізнатися, як народжуються резонансні медіа-проекти та гучні події.

Більше про учасників дискусії

Yulia McGuffie – журналіст, редактор. Працює в журналістиці з 1994 року. Запускала сайт Корреспондент.net і журнал Кореспондент. Багато років займала пост головного редактора сайта Корреспондент.net. Після цього займалася діджитал-проектами для фонду АНТИСНІД, вела авторські програми на Радіо Аристократи, запустила соціальний проект Charitum. Півроку наливала в барі і навчилася керувати яхтою (не в барі). Через чотири роки зрозуміла, що без новин жити не може. Із середини січня 2018 року — головний редактор сайта nv.ua.

Alexey Pedosenko — PR-директор Depositphotos. З 2004 до 2011 року працював журналістом та редактором у різних медіа. З 2011 року працює у маркетинг-команді Depositphotos. Брав участь у запуску мобільного фотобанку Clashot, з 2015 розвиває комунікації всіх продуктів Depositphotos: міжнародного фотобанку, найбільшої фотостудії в Україні та креативного простору Lightfield.Productions, графічного редактора Crello. Пише для Platfor.ma, vc.ru, mc.today, ain.ua, 34travel.

Поділитися: