Loading Events

« Події

Ukraine Startup Hunt


Startup Wise Guys, один з провідних В2В акселераторів Європи, проводить відбір українських стартапів на ранній стадії для участі в SaaS і Fintech програмах


День: 27 Серпня

Час: 10:00

Формат: конкурс

Локація: Київ, вул. Мечникова, 2, БЦ «Парус», 1991 Civic Tech Center

Ціна: Безкоштовно

В рамках відбіркових днів, які пройдуть в Києві з 27 по 29 серпня 2018 року, подали заявку стартапи візьмуть участь в індивідуальних менторських сесіях, воркшопах і пітчинг-сесіях від провідних експертів і випускників акселератора.

Ukraine Startup Hunt проходить в рамках міжнародного відбору, за підсумками якого Startup Wise Guys запросять ряд стартапів на фінальний відбірковий тур в Талліні і в Ризі в SaaS і Fintech Батче відповідно, де вже в кожну програму відберуть по 10 проектів. Команди отримають до 30 000 євро посівних інвестицій і 3 місяці інтенсивної програми, яка сфокусована на розвитку бізнесу в країнах Європи. З стартапами працюватимуть понад 80 менторів та експертів світового рівня за напрямками product-market fit, масштабування ринку, міжнародні продажі та пошук інвестицій. Крім того, у минулих програму компаній буде можливість отримати додатково 150 000 євро на наступних раундах.

Міський турнір дні пройдуть в Києві з 27 по 29 серпня 2018 року в 1991 Civic Tech Center.

Поділитися: