Loading Events

« Події

Terrasoft запрошує на Форум бізнес- і IT-лідерів 2018


Понад 2 000 учасників зберуться на одному з найбільших майданчиків Києва, Stereo Plaza, щоб дізнатися про кращі практики, ідеї та технології, які допомагають гнучко управляти процесами компанії і прискорюють трансформацію бізнесу


День: 21 Червня

Час: 09:00

Формат: форум

Локація: Київ, Stereo Plaza, пр. Лобановського, 119

Ціна: Безкоштовно

7 ЛІДЕРІВ НА ОДНІЙ СЦЕНІ

Відкриє захід KEYNOTE-сесія, в рамках якої виступлять відомі бізнес-лідери:

  • Володимир Цой, Засновник та співвласник MTI
  • Сергій Черненко, Голова правління, Член наглядової ради Банку ПУМБ
  • Андрій Здесенко, Президент корпорації Біосфера
  • Катерина Костерева, CEO Terrasoft
  • Андрій Федорів, Засновник незалежного креативного агентства Fedoriv
  • Андрій Булах, Керуючий партнер Deloitte в Україні
  • Михайло Шелемба, CEO Датагруп

3 ТЕМАТИЧНИХ ПОТОКИ

Цього року гостей форуму чекає ще більш насичена програма в трьох паралельних потоках:

  • Історії успіху та кейси: кейси компаній про стратегії і підходи, які допомагають прискорюватися на кожному етапі роботи компанії і ще швидше знаходити нові точки для зростання бізнесу.
  • Інструменти та технології: кращі практики застосування BPM- і CRM-інструментів в різних сферах діяльності організації, які допомагають компаніям швидко рости і розвиватись.
  • Тренінги та майстер-класи: авторські майстер-класи з управління взаємодією з клієнтами та оптимізації процесів компанії.

Своїм досвідом і експертизою поділяться представники найбільших компаній: Vodafone Україна, ELDORADO, Hewlett-Packard Enterprise, Укртелеком, Нафтогаз України, MULTIPLEX, Miller Heiman Group, Бізнес-Конструктор та інших.

ЕКСПО та нетворкінг

Форум бізнес- і IT-лідерів 2018 стане унікальною територією для бізнес-спілкування, в межах якої учасники зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів та партнерів. Крім того, в рамках заходу буде працювати ЕКСПО-зона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами, рішеннями і експертизою в області BPM і CRM.

Дізнатись деталі та зареєструватися для участі можна на сайті Terrasoft.

Приєднуйтесь і запрошуйте своїх колег, участь безкоштовна!

ОРГАНІЗАТОР ФОРУМУ

Компанія Terrasoft – один з ключових гравців на світовому ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, з офісами в семи країнах і більш ніж 500 партнерами по всьому світу. Тисячі великих і середніх компаній використовують платформу bpm’online для оптимізації і прискорення процесів в продажах, маркетингу та сервісу, а також операційних процесів організації. Продукти bpm’online включені в Магічні Квадранти Gartner і лідирують в Forrester Wave. Місія Terrasoft – допомагати компаніям прискорюватися!

Поділитися: