Loading Events

« Події

STEM-фестиваль Robotica


Найбільший STEM-фестиваль України Robotica-2018 відбудеться в Києві!


День: 12 Травня

Час: 09:00

Формат: фестивалі

Локація: Київ, Глушкова,1, ВДНГ

Ціна: 70-250 грн

Якщо ви встигли подумати, що науково-технічні фестивалі – це нудно, то поспішаємо вас переконати. Крім виставок, майстер-класів, науково-технічних олімпіад та інших корисних активностей, на фестивалі Robotica будуть створені зони активних розваг на свіжому повітрі, змагання зі створення моделей з конструктора LEGO, поєдинки роботів, фудкорт, фото-зони і майстер-класи для всієї сім’ї! Що може бути краще корисного сімейного відпочинку в теплий весняний день? Фестиваль пройде на території ВДНГ 12 і 13 травня.

Що мені потрібно знати про фестиваль Robotica 2018?

Програма фестивалю: і з кожним роком вона стає все більш насиченим, залучаючи нову і нову аудиторію! Школярі та студенти з усієї України візьмуть активну участь в Robotica – ще б пак: адже це і унікальне будівництво ракети Falcon 9 з мільйонів кубиків LEGO, яке може увійти до книги рекордів Гіннеса; і престижна олімпіада з робототехніки, в якій беруть участь команди з більш ніж 60 країн світу; і фуд-корти з дитячим меню, і розважальні зони, і архітектурний конкурс моделей з LEGO, і ще десятки інших розваг для будь-якого віку!

Організатори та партнери: організатори Robotica 2018 – міжнародна організація “Інноваційні освітні технології”, яка допомагає талановитим дітям здобути профільну освіту і виховати в собі прогресивне технічне мислення. Головним партнером фестивалю стала технічна студія “Винахідник” – міжнародна мережа STEM-освіти для дітей від 3 до 16 років.

Поділитися: