Loading Events

« Події

Швидка експертна допомога. Індивідуальні бізнес-консультації у «Часописі»


Кожен бажаючий зможе безкоштовно проконсультуватись у експертів щодо питань розвитку власного майбутнього або вже існуючого бізнесу


День: 18 Травня

Час: 10:00

Формат: консультація

Локація: Київ, вул. Льва Толстого, 3

Ціна: від 55 грн

121: швидка експертна допомога у “Часописі”  — це:

спілкування з експертами у режимі 1 to 1
корисний ранок з правильними людьми
розвиток підприємницької екосистеми в Україні
індивідуальний підхід
досвід найуспішніших
зворотній зв’язок, поради й індивідуальні рекомендації.

Експерти, що беруть участь в ініціативі:

Ірина Еркан  — креативний продюсер, арт-директор, графічний дизайнер, володіє студією візуальних комунікації irinaerkan.com. Консультації з брендингу. Деталі та реєстрація.
Катерина Дунаєва  — засновник контент-агенції T-REX. Консультації з копірайтингу, розробки посадкових сторінок. Деталі та реєстрація.
Олександр Бородін  — директор Finassistant. Консультації з бухгалтерського обліку, оподаткування, фінансів. Деталі та реєстрація.
Валерія Рубець  — Head of SMM в агенції“Kiwi agency”. Консультації  з комунікаційної онлайн стратегії, SMM. Деталі та реєстрація.
Кваша Олег — консультант з франчайзингу компанії Franchising Full Cycle, менеджер програми «Франчайзі» в освітньому проекті FFC Business School. Деталі та реєстрація.
«AXON Partners» — юридична компанія, що консультує у сфері хай-тек, інтелектуальної власності, венчурного інвестування, електронних та криптовалют, електронної комерції, медіа права. Деталі та реєстрація.
Володимир Нікулін — керівник IT-проектів, Scrum master, аналітик, тренер. Має досвід у IT сфері більше 10 років. Працював розробником та аналітиком у Deutsche Telekom, Siemens, Softline, Wargaming. Деталі та реєстрація.
Уляна Кулікова —засновник і керівник бізнес-школи Profi. Керівник проекту про стиль Profi Fashion. Колумніст Forbes, Сегодня. Деталі та реєстрація.
Павло Бестужев — керуючий партнер The Partners.Консультації з пошуку оптимальної стратегії та каналів просування online та offline для популяризації вашого проекту серед цільової аудиторії та збільшення продажів. Деталі та реєстрація
Вікторія Придатко — засновник і натхненник vpteam.com.ua. Консультації: HR-bullshit в IT,найм в продуктові компанії і стартапи, вибір рекрутера.

Попередня реєстрація обов’язкова!

Поділитися: