Loading Events

« Події

Презентація нової книги Іцхака Адізеса «Управління змінами»


Запрошуємо вас на третю зустріч книжкового бізнес-клубу «Метафора», присвячену виходу нової книги Іцхака Адізеса «Управління змінами»!


День: 05 Квітня

Час: 19:00

Формат: презентація

Локація: Київ, вул. Шулявська, 10/12 В

Ціна: Безкоштовно

Книга готується до виходу у видавництві Book Chef в рамках серії «Бібліотека МІМ». Це буде оновлене видання, вперше надруковане українською мовою. Члени клубу та присутні матимуть ексклюзивну можливість першими ознайомитись з нею, перш ніж вона стане доступною широкому загалу.

Іцхак Кальдерон Адізес: «Видання книжки «Управління змінами» українською мовою – велика честь для мене. <… > Зауважу, що Україна зараз стикається з кардинальними змінами. Сподіваюсь і молюся за те, щоб ця книга допомогла провести ці зміни ефективно. Дякую за ваш інтерес до методології Адізеса. Я бажаю вам побачити той день, коли Україна подолає всі свої проблеми. Вона цього варта».

В рамках презентації книги виступить доктор Віргініюс Кундротас. У рамках презентації книги виступить доктор Віргініюс Кундротас. Тема виступу: “Управління змінами 2.0. Що потрібно для ефективного управління у 21 сторіччі?”.

Доктор Кундротас – декан Вищої школи Адізеса (США), постійний запрошений викладач Бізнес-школи МІМ на програмах МВА та DBA, автор вступного слова-звернення до українських читачів цього видання книги Іцхака Адізеса.

Поділитися: