Loading Events

« Події

Освітній бізнес-тур в США


Консалтингова компанія «Актив-Система» запрошує прогресивних управлінців до Освітнього туру в США для вивчення інноваційних методологій управління!


День: 29 Вересня

Час: 09:00

Формат: тури

Локація: США, Сан-Франциско, Лас-Вегас

Ціна: $8 900

Програма туру розроблена експертами з впровадження організаційних змін так, щоб ви неодмінно побачили нові можливості розвитку та масштабування вашого бізнесу!

Особливо корисним тур буде для власників, СЕО та топ-менеджерів сучасного бізнесу, які виступають лідерами значних организаційних змін в своїх компаніях.

Чому вам варто поїхати?

Досвід спілкування з багатьма нашими клієнтами висвітлив запит на нові методи та підходи до управління.

Багато хто з вас відчуває, що можна будувати систему управління по-іншому, але відсутність живих альтернативних прикладів стимулює відтворювати те, що підказує застарілий життєвий досвід.

В програмі нашого туру ми пропонуємо – навчання від авторів та співавторів менеджмент-фреймворків та візити до компаній, в котрих нові підходи вже реально працюють!

Під час минулого туру ми побачили, як працюють AmazonAppleZappos, молоді компанії Кремнієвої Долини, спілкувалися з їх засновниками та співробітинками.

І ми впевнені, що такі підходи до управління як Дизайн бізнеса, Холакратія, Self-management та інші – можуть і будуть працювати у нас!

Тому ми запрошуємо приєднатися до нашої команди новаторів в управлінні бізнес-процесами, їхати, вивчати, брати краще, адаптувати та впроваджувати у себе!

Поділитися: