Loading Events

« Події

New technology, що змінять світ: штучний інтелект


Ця зустріч не про тренди та неймовірні бізнес кейси. Це діалог про те, що більше не існує конкуренції товарів та послуг, а є конкуренція бізнес моделей


День: 21 Червня

Час: 18:30

Формат: зустріч

Локація: Київ, Волоська 8/5, 4 корпус, київ

Ціна: 250 грн

В епоху 4ї індустріальної революції саме технології надають кожній компанії в світі можливість змінити бізнес модель так, щоб диференціюватися від усього світового ринку. Тому будь-який бізнес тепер є ІТ бізнесом і шлях до зміни бізнес моделі називається цифровою трансформацією. В її основі лежать дані, які може збирати будь-яка компанія через ERP або CRM, через месенджери або датчики.  Будемо говорити про прикладне використання цих даних у системах зі штучним інтелектом.
18: 30-19: 00 Цифрова трансформація. На які компоненти життєвого циклу компанії впливають технології в хорошому і не дуже сенсі? – Андрій Бурлуцький, керівник стратегічного маркетингу компанії SMART business.
19.00-19.30 Швидкість і точність управлінських рішень. Чому Microsoft робить ставку на штучний інтелект? Віктор Цикунов, Директор підрозділу з розробки комерційного програмного забезпечення в корпорації Майкрософт.
19: 00-19: 30 Як дані та штучний інтелект працюють на український бізнес? Дмитро Солопов, менеджер з розвитку бізнесу у напрямку Advanced Analytics, SMART business
19: 30-19: 45 Перерва
19: 45-20: 15 Нейромережі для мерчандайзингу та віртуальні полиці або що таке комп’ютерний зір? – Андрій Белас, експерт в області штучного інтелекту, Data Scientist компанії SMART business.
20: 15-20: 45 Data-driven marketing або інтелектуальна CRM система – Андрій Бурлуцький
20: 45-21: 00 Питання
Поділитися: