Loading Events

« Події

NASA Space Apps Challenge Dnipro 2018


Space Apps це міжнародний хакатон, який проводиться щорічно і збирає тисячі інноваторів, дизайнерів і шанувальників космосу


День: 20 Жовтня

Час: 10:00

Формат: хакатон

Локація: Дніпро, вул. Наукова, 13, корпус №9

Ціна: Безкоштовно

Американське космічне відомство NASA проводить міжнародний хакатон Space Apps Challenge щорічно з 2012 року. У 2017 році хакатон зібрав 25 000 учасників з усього світу і став найбільшим в історії проведення NASA Space Apps Challenge.

В рамках SpaceApps учасники об’єднують зусилля і протягом 48-годин вирішують практичні завдання в одній з шести категорій дослідження космічного простору і навколишнього середовища. Головна мета – використовувати космічні технології для вирішення проблем на Землі.

Українське місто Дніпро прісоедініняется до міст-організаторів в 2018 році. Які завдання стоять перед учасниками? Створюючи проект, ти можеш вибрати одне або кілька наступних напрямків. Перевірити адаптований список

Хто може брати участь? Студенти, науковці, програмісти, дизайнери, письменники, мейкери, інженери і все ентузіасти космосу і технологій можуть приєднатися до змагання. Чого очікувати? Багато годин командної роботи, дискусій з представника космічної сфери, менторами і лідерами інноваційної індустрії України та Дніпра. Так, чекай купу веселощів … І нагород звичайно .. 🙂 Переможець отримає запрошення на запуск ракети в США.

Поділитися: