Loading Events

« Події

McAfee Cybersecurity Forum: найбільший форум з кібербезпеки


Американська компанія McAfee і група компаній БАКОТЕК проведуть найбільший захід з кібербезпеки в Києві – McAfee Cybersecurity Forum


День: 31 Травня

Час: 09:00

Формат: форум

Локація: Київ, Конференц-хол ДЕПО, вул. Антоновича, 52

Ціна: Безкоштовно

В ході форуму, учасники та спікери обговорять останні тенденції розвитку кіберзагроз в Україні і в світі, новітні підходи до запобігання та виявлення складних цілеспрямованих атак і 0-day загроз, а також отримають відповіді на всі питання, що цікавлять як від експертів організаторів, так і з боку інженерів компаній, які вже користуються різними рішеннями McAfee.

Відвідувачі McAfee Cybersecurity Forum дізнаються:

Як побудувати архітектуру адаптивної безпеки для запобігання складних і цілеспрямованих атак, згідно рекомендацій від провідних міжнародних аналітичних агентств (Gartner, Forrester і ін.)?
Які елементи і підходи до побудови сучасного Центру безпеки операцій (SOC), до управління подіями інформаційної безпеки (SIEM) і автоматичного реагування на критичні інциденти на рівні мережі і кінцевих точок?
Яким чином захистити дані при передачі і зберіганні з використанням технологій шифрування. Як запобігти витоку конфіденційної інформації (DLP)?
Які сучасні підходи до захисту кінцевих точок від кріптолокеров і інших складних загроз нульового дня?
Як забезпечити захист інформації на шляху від пристроїв до хмари. Що таке Skyhigh Networks?

Крім того, фахівці McAfee і BAKOTECH Group розкриють такі теми:

DXL (Data Exchange Layer) – ефективний стандарт взаємодії всіх ІБ-рішень компанії з екосистемою McAfee «Захист | виявлення | Реагування »з обміну інформацією про загрози;
рішення класу «пісочниця» як ядро ​​системи інформаційної безпеки щодо захисту мережевого, поштового та веб-трафіку;
Endpoint Detect and Response (EDR) – ключовий елемент системи моніторингу, виявлення та реагування на складні загрози на кінцевих точках;
переваги використання Локального сервера репутацій (TIE). Зберіганні і використанні маркерів компрометації по відображенню складних і цілеспрямованих атак в організації будь-якого масштабу.

Поділитися: