Loading Events

« Події

Лекція Олі Корольової «Що потрібно знати про web-розробці PMу»


Ольга Корольова – project manager в Lucky Labs, раніше на аналогічній посаді в Vintage Web Production, Wizard Postproduction & Digital, Lestro, а також в якості account manager в Aimbulance


День: 07 Серпня

Час: 19:30

Формат: лекція

Локація: Київ, вул. Воздвиженська, 34А, Projector

Ціна: 200 грн

Дискусія про необхідність технічного минулого у PM триває стільки років, скільки існує IT-сфера. Дійсно, для ефективного управління IT-проектами крім володіння професійними управлінськими навичками і доменними знаннями про область роботи менеджеру важливо розуміти і технічні аспекти. Чи означає це, що всі менеджери повинні бути розробниками в минулому? Не обов’язково, як і не обов’язково, наприклад, керуючому рестораном вміти готувати на рівні шеф-кухаря. При цьому розуміння процесу розробки і постійне підвищення технічної грамотності необхідно.
На лекції ми поговоримо про те, як влаштований світ web-а і розберемо складні поняття на простих прикладах і простими словами. Знання отримані на лекції допоможуть правильно планувати роботи, ставити коректні завдання, контролювати їх виконання, а також стануть хорошим фундаментом для подальшого прокачування технічної компетенції. Особливо тим хто тільки починає свій шлях у професії IT project manager.

Детальніше буде про:

– PM з технічним бекграундом VS PM без технічного бекграунду;
– як влаштований світ інтернету, архітектура «клієнт-сервер»;
– front-end, back-end;
– АPI;
– системи контролю версій, сервіси зберігання та спільної роботи з кодом;
– тестування;
– менеджмент процесу розробки: корисні Лайфхак.

Поділитися: