Loading Events

« Події

Late Night Write: івент про контент


Late Night Write — це великий спільний івент FEDORIV Hub та Inka з контенту та копірайтингу за участі супер-зірок креативної індустрії!


День: 02 Березня

Час: 11:00

Формат: івент

Локація: Київ, FEDORIV Hub, вул. Велика Васильківська, 5

Ціна: 1000 грн

Подія триватиме два дні:

День 1
Тебе чекають all-stars виступи: 10 надихаючих промов від представників всесвітньо відомих брендів, прогресивного бізнесу та провідних українських медіа.

Головні редактори, маркетинг-спеціалісти та автори поділяться своїм досвідом створення контенту та крутих маркетингових ініціатив. З нами будуть спікери з Inka, AIN.UA, Mastercard, Bird In Flight, Платформа, Планета Кіно!

День 2
Ми не хочемо обмежуватись навіть найкрутішими балачками. Тому увесь другий день (11.00 — 17.00) триватимуть практичні заняття:
– засновники Inka (екс-головреди Forbes Woman та bit.ua Мария Рыдван (Maria Rydvan) і Владислав Недогибченко (Vlad Ned) проведуть майстер-клас з написання та редагування всього, що можна прочитати та перетворити на контент;

На Late Night Write ви навчитесь говорити однією мовою з клієнтом і читачем, а також формувати образ бренду завдяки контенту. Крім того, FEDORIV Hub — це чудовий майданчик для спілкування з колегами та обміну досвідом.

Отримати нові знання на основі успішних кейсів буде цікаво всім: молодшим копірайтерам; власникам малого та середнього бізнесу; авторам та журналістам, project-менеджерам; арт-директорам та SMM-менеджерам.

Поділитися: