Loading Events

« Події

Конференція «INTRO-2018: як компаніям зберігати драйв стартапу»


Львівська бізнес-школа (LvBS) запрошує на восьму щорічну візійну конференцію на тему інновацій у підприємництві «INTRO-2018: як компаніям зберігати драйв стартапу?»


День: 24 Квітня

Час: 10:00

Формат: конференція

Локація: м. Львів, вул. Стрийська, 29.

Ціна: 2000 грн

Українські та міжнародні експерти та підприємці зустрінуться в сучасному Центрі Шептицького у Львові, аби обговорити, як втілювати інноваційні підходи у великих корпораціях, малих та середніх бізнесах, а також, як зробити інновації частиною організаційної культури.

На жаль, дуже часто розвиток організаційної культури відстає від вимог інноваційних зрушень. Тому актуальним є питання реалізації задекларованих цінностей як керівниками, так і персоналом, що сприяє внутрішньому розвитку організації і створенню дієвої інноваційної мотивації персоналу.

Міжнародні інституції вбачають у технологіях головного драйвера розвитку компаній. Важливо, щоб український бізнес більше цікавився суттю глобальних процесів, роллю інновацій і можливостями їх запровадження. Не варто чекати, що держава буде активно розвивати інноваційний потенціал країни, потрібно робити це самостійно. Тому ми вирішили запросити представників різних за розмірами і суттю бізнесів, щоб обговорити необхідність впровадження інновацій, досвід того, як їм вдається це реалізовувати і підхід до них з точки зору збереження і розвитку організаційної культури.

Поділитися: