Loading Events

« Події

ITEM 2018: From code to product. From service to solution


На одному майданчику зберуться CEO, Founders, Sales, PMs, Product managers, Software & Quality engineers, щоб дізнатися, як вийти з режиму “виконавця” і дійсно почати думати про створюваний ними продукт


День: 24 Березня

Час: 09:00

Формат: конференція

Локація: Київ, Congress Centre "Mercure", вул. Вадима Гетьмана, 6

Ціна: $130

Необхідно виходити на новий рівень надання IT-послуг, вчитися надавати цілісні IT-рішення, які вирішать проблему клієнта.

Тема ITEM 2018: From code to product. From service to solution.

Мета і місія конференції – надати практичні кейси, методи, фреймворки та інструменти, які учасники зможуть використовувати для створення, запуску та масштабування по-справжньому новаторських програмних продуктів.

На одному майданчику зберуться CEO, Founders, Sales, PMs, Product managers, Software & Quality engineers, щоб дізнатися, як вийти з режиму “виконавця” і дійсно почати думати про створюваний ними продукт.

Конференція буде проходити два дні. Кожен з днів можна відвідати окремо.

Бізнес день

Перший день буде повністю присвячено трансформації бізнес-моделі та принципів менеджменту продукту і проектів.

3 потоки:
Business
PM
Product

Технічний день

У другий день піде мова про трендові теми в розробці, такі як AI, Machine Learning і Data Science. Також окремими потоками ми охопимо мобільну розробку і IoT, розберемо вибудовування процесів тестування, використання нових інструментів і підходів для автотестів.

3 потоки:
Artificial Intelligence & Data Science:
Internet of things & Mobile Tech
Quality Engineering & DevOps

Поділитися: