Loading Events

« Події

IT DAY Kherson 3


Наймасштабніша міжнародна конференція


День: 27 Жовтня

Час: 10:00

Формат: конференція

Локація: Херсон, проспект Адмирала Сенявина, 41

Ціна: 300 грн

Конференція відбудеться у два потоки:

27 жовтня 2018, з 9:00 до 19:00 – поток «Суміжне з ІТ» (Авто Центр: «Авто Холдинг Херсон», за адресою вул. Адмірала Сенявіна, 41);

27 жовтня 2018, з 9:00 до 19:00 – поток «Я ІТ-спеціаліст» (салон Авто Центр: «Автоград Херсон», за адресою вул. Адмірала Сенявіна, 41).

Окрім виступів спікерів, на вас чекають виставки ІТ-компаній, де ви матимете можливість поспілкуватись з їх представниками, дізнатись все, що вас цікавить. Також будуть розіграші призів, подарунки та розважальна програма.

За надання приміщень автосалонів для проведення заходу дякуємо генеральному партнер у IT DAY 3 – «Автоград Херсон», «Авто Холдинг Херсон», Тойота центр «Авто-Плаза».

Багато кого з учасників попередніх ІТ DAY , форум надихнув на подальший активний розвиток у ІТ, та обрання майбутньої кар’єри пов’язаної з інформаційними технологіями. Захід призначений залучити якомога більше людей до ІТ-сфери, показати, що живучи у рідному місті, є можливість не тільки отримувати достойну заробітну плату, працюючи у міжнародних компаніях, а й розвивати Херсонський регіон.

Поділитися: