Loading Events

« Події

Hrabli Battle @UNIT.City | Стартапи міряються граблями


Інноваційний парк UNIT.City запускає новий формат заходів для підприємців — Hrabli Battle. Мета — популяризація підприємницької культури в Україні


День: 19 Липня

Час: 19:00

Формат: зустріч

Локація: Київ, вул. Дорогожицька, 3, UNIT.City

Ціна: 500 грн

На першому івенті, що відбудеться 19 липня, успішні українці розкажуть, як негативний досвід та поразки перетворювати у історії зі знаком плюс.

У бій за звання чемпіона граблів зійдуться:

Олександр Сазонов, COO Competera Pricing Platform. Підприємець до мозку кісток. Починав із офлайн-бізнесу, та перейшов в онлайн, коли інтернет остаточно заполонив усі сфери нашого життя. Останні 4 роки Олександр займається побудовою команд, структуруванням процесів, розвитком партнерських мереж у Competera.

Влад Тісленко, CEO & Co-founder Concepter, гуру краудфандингу, справжній Ironman. Саме спалах iBlazr авторства компанії Влада став першим українським гаджетом, який потрапив в Apple Store. І в спорті, і в бізнесі Влад дотримується одного правила: завжди йти вперед.

Давид Браун, CEO & Co-founder TemplateMonster.com, інвестор таких проектів як MotoCMS, Photodoto, Site2you, Designfloat. “Кожен новий проект чи ідея — як енергетик для мене”, — каже Давид, серійний ІТ-підприємець, щасливий батько трьох дітей, барабанщик та громадський активіст.

Даніл Тонкопій, Founder & CEO DelFast, Best.ua, X-Rift — augmented reality mobile game, AdLog.tv, SkyNetMobile, DreamCatcher, Co-founder & COO ChudoCard, mp.kz. Як у 32 роки втратити перший мільйон доларів, а у 39 перестати хвилюватися через факапи та зрозуміти, що цифри у житті — не головне.

Поділитися: