Loading Events

« Події

Холакратія в дії: інтерактивна гра «Видавництво 3.0»


Як працює холакратія? Тільки правила цього підходу до побудови Agile-організацій, заснованих на принципах самоорганізації, займають 40 сторінок не такого вже й простого тексту

День: 09 Лютого

Час: 19:00

Формат: гра

Локація: Київ, вул. Волоська, 8/5, корпус 4

Ціна: 350 грн

Ми спробуємо розібратись із цим питанням під час цікавої інтерактивної гри  «Little BookCase Publications».
Про гру
Уявіть невеличке видавництво під назвою «Книжкова поличка», яке хоче познайомити українських читачів із молодими та перспективними авторами. Працівники «Полички» вірять в силу самоорганізації, тому встановили у своєму видавництві холакратію – систему управління, що надає всю владу працівникам, і працюють без менеджерів та навіть без директора. Як будь-яка молода компанія, «Книжкова поличка» намагається щось заробити (або принаймні не збанкрутувати), пильно стежить за репутацією та відгуками клієнтів, а також час від часу страждає від того, що зникла електрика або не працює водогін. Що відрізняє «Поличку» від решти компаній, так це регулярна робота над своєю оргструктурою за допомогою спеціальних інструментів, які пропонує холакратія.
Ключові питання: 
  • Як виглядає плоска структура організації згідно з холакратією?
  • Які механізми холакратії дозволяють компанії постійно адаптувати оргструктуру під нові виклики та швидко реагувати на зовнішні зміни?
  • Як побудовано процес прийняття рішень в організації, що керується принципами самоорганізації? Ви маєте змогу зрозуміти та відчути як працює холакратія, зігравши в настільну гру «Little BookCase Publications» та ознайомившись із основами холакратії.

Ведучий: Артем Сердюк

Поділитися: